SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe, Beşiktaş ve Başakşehir’in muhtemel rakipleri belli oldu

Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’nde 2018-2019 sezonu play-off turu kura çekimi İsviçre'nin Nyon kentinde gerçekleştiriliyor. Fenerbahçe'nin Benfica'yı elemesi durumunda bir sonraki rakibi PAOK - Spartak Moskova maçının kazananı olacak. Beşiktaş ise LASK Linz'i elemesi durumunda Nordsjælland - Partizan eşleşmesinin galibiyle karşı karşıya gelecek. Başakşehir de bir üst tura çıkarsa Olympiakos - Luzern eşleşmesinin galibiyle oynayacak.

Güncellenme: 00:42, 07/08/2018
Fenerbahçe, Beşiktaş ve Başakşehir’in muhtemel rakipleri belli oldu

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi kura çekimi ile bir sonraki turun eşleşmeleri belli oluyor…

Fenerbahçe Benfica'yı elemesi halinde Şampiyonlar Ligi play-off turundaki rakibi Rusya ile Ukrayna takımlarının birbirleriyle eşleşememesi nedeniyle PAOK – Spartak Moskova maçının galibiyle karşılaşacak. Şampiyonlar Ligi play-off turu ilk maçları 21-22 Ağustos tarihlerinde, rövanş mücadeleleri ise 28-29 Ağustos tarihlerinde oynanacak. Fenerbahçe’nin bu turda Benfica’ya elenmesi halinde ise UEFA Avrupa Ligi gruplarına direkt katılımı gerçekleşecek.

Beşiktaş ise, LASK Linz’i elemesi durumunda UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Nordsjælland – Partizan eşleşmesinin galibiyle karşı karşıya gelecek.  İlk maç 23 Ağustos’ta İstanbul, rövanş ise 30 Ağustos’ta deplasmanda oynanacak. Başakşehir, Burnley’yi elemesi durumunda UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Olympiakos – Luzern eşleşmesinin galibiyle karşı karşıya gelecek.

Yayınlanma Tarihi:12:55,