SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor’un anlamlı hareketine büyük destek geldi

Trabzonspor'un Serie A takımlarından Cagliari karşısında giydiği ve üzerinde şehit olan Nurcan Karakaya ve oğlu Mustafa Bedirhan'ın fotoğraflarının yer aldığı siyah forma, dünyanın en anlamlı ve en ağır forması olarak büyük destek gördü.

Güncellenme: 12:00, 05/08/2018
Trabzonspor’un anlamlı hareketine büyük destek geldi

Spor Toto Süper Lig öncesi son hazırlık maçını İtalyan Cagliari ile İstanbul’da Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda oynayan Trabzonspor, geçtiğimiz günlerde Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde astsubay eşini ziyaretten dönerken hain pusuda şehit edilen Nurcan Karakaya ve oğlu Mustafa Bedirhan'ı fotoğrafının yer aldığı siyah formayla çıktı. Bordo-mavili kulübün bu anlamlı hareketi, siyaset, spor, sanat ve iş dünyası tarafından büyük destek gördü. ‘Dünyanın en ağır ve en anlamlı forması’ olarak büyük bir ilgi gören formalar taraflı-tarafsız herkesin beğenisini kazandı. Bakanlardan, milletvekillerine, spor adamlarından, sanatçılara kadar sosyal medyada büyük bir paylaşımın yaşanmasına neden oldu.

İLGİLİ HABER Trabzonspor`dan anlamlı hareket! Sahaya bu formayla çıktılar Trabzonspor`dan anlamlı hareket! Sahaya bu formayla çıktılar

İLGİLİ HABER Trabzonspor`da lisans şoku! Trabzonspor`da lisans şoku!