SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray transfer gündemi: GS için flaş iddia; Kiese Thelin!

Galatasaray'ın Anderlecht forması giyen İsveçli golcü Isaac Kiese Thelin'i transfer etmek istediği iddia edildi. Sporting Lizbon'un Maicon'u istediği, Galatasaray'ın Doumbia ve bir genç oyuncu karşılığında bu teklife evet diyebileceği öne sürüldü. İşte, GS son dakika transfer haberleri...

Güncellenme: 21:07, 05/08/2018
Galatasaray transfer gündemi: GS için flaş iddia; Kiese Thelin!

Forvet hattını güçlendirmek isteyen Galatasaray’ın Anderlecht forması giyen Isaac Kiese Thelin’le yakından ilgilendiği iddia ediliyor. Bir iddiada ise Sporting Lizbon’un Maicon’u istediği, Galatasaray’ın Doumbia ve bir genç oyuncu karşılığında bu teklife evet diyebileceği öne sürüldü. İşte, Galatasaray transfer haberleri…

ISAAC KİESE THELİN GALATASARAY YOLUNDA

Gelecek sezon ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde temsil edecek Galatasaray’la ilgili Belçika basınından flaş bir transfer iddiası geldi.

Fransız golcüsü Bafetimbi Gomis’le sorunlar yaşayan Sarı Kırmızılı yönetimin golcü transferi için kolları sıvadığı kaydedildi.

Belçika’da yayım yapan Voetbalkrant adlı internet portalının paylaştığı habere göre Cim Bom, Anderlecht forması giyen Isaac Kiese Thelin’le yakından ilgileniyor.

Haberde Galatasaray’ın oyuncuyu satın alma opsiyonuyla kiralamak için girişimlerde bulunduğu kaydedilirken oyuncuya Lokomotiv Moskova, Dinamo Kiev ve Bayer Leverkusen’in de talip olduğu belirtildi.

GALATASARAY DOUMBİA'YI TAKASLA ALACAK

Galatasaray'a güzel haber Portekiz'den geldi. Sporting Lizbon, Maicon'u listesine aldı. Galatasaray'ın Maicon'u göndermek istediğini bildiği için işi takasla bitirmeye çalışıyor. Aslında yöneticiler, Doumbia'nın yanına bir de genç oyuncu verilmesi durumunda takası kabul etmeye hazır.