SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray doktoru Yener İnce’den zemin isyanı

Galatasaray Futbol Kulübü Doktoru Yener İnce, Süper Kupa finalinin oynanacağı Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu'ndaki zeminin fotoğrafını paylaşarak 'Bu zeminin futbol oynamaya elverişli olmadığı bir gerçek' ifadelerini kullandı.

Güncellenme: 19:34, 05/08/2018
Galatasaray doktoru Yener İnce’den zemin isyanı

Galatasaray’ın futbol takımı doktoru Yener İnce, Akhisarspor ile oynayacakları Süper Kupa finali öncesinde kötü haldeki stat zemininin fotoğrafını paylaşarak tepkisini dile getirdi.

Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda oynanacak zorlu karşılaşma öncesinde Instagram hesabından bir paylaşım yapan Yener İnce, “Bu resim akşam oynayacağımız sahaya ait” ifadelerini kullandı.

İşte İnce’nin o paylaşımı;

“Hafta boyunca sayın hocamızın , sevgili teknik ekibin yardımları ve sağlık ekibimizin büyük çabalarıyla çok şükür takımımızı bu finale eksiksiz getirmeyi başardık. Gördüğünüz bu resim akşam oynayacağımız sahaya ait. Bahane üretmeyecek ve tedbirlerimizi alacağız. Ancak bu zeminin futbol oynamaya elverişli olmadığı ve Allah korusun sakatlık riskinin normalin çok üstünde olduğu da bir gerçek. 2018 yılı Süper Kupa finali hak ettiği gibi süper bir zeminde oynanmalı. Keyifli ve sakatlıksız bir final olur inşallah. Allah yar ve yardımcımız olsun.”