SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Murray gözyaşlarıyla çeyrek finalde!

3 saat 2 dakikalık karşılaşmada Marlus Copl'ı 2-1 yenip hıçkıra hıçkıra ağlayan Murray, maçın oynandığı saat ve acılarından yakındı. Yerel saatle 22.58'de başlayan karşılaşma 03.02'da tamamlandı.

Güncellenme: 11:47, 04/08/2018

İlk setini kaybettiği maçta Marius Copil’i mağlup eden Büyük Britanyalı tenisçi, üç saati aşan mücadelenin ardından gözyaşlarına hakim olamadı.

ATP Washington üçüncü turunda Andy Murray, rakibi Marius Copil önünde ilk seti 6-7 kaybetmesine karşın devamındaki setleri 6-3 ve 7-6’lık sonuçlarla hanesine yazdırarak tur atlayan taraf oldu. 2017 Wimbledon’ın ardından ilk kez bir turnuvada çeyrek finale yükselen Murray, üç saati aşkın süren maç sonrası gözyaşlarına hakim olamadı. Büyük Britanyalı tenisçi basın toplantısında konuya ilişkin olarak,” Oldukça uzun süren bir maçın ardından duygularım bir anda açığa çıktı.” ifadelerini kullandı. Yaşadığı ağır kalça sakatlığı sebebiyle uzun bir süre kortlardan ayrı kalan ve bir dönem zirvesinde yer aldığı ATP Dünya Klasmanı’nın 832. basamağına kadar gerileyen Andy Murray, ATP Washington çeyrek finalinde dünya 72 numarası Alex De Minaur ile karşı karşıya gelecek.