SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım’dan flaş açıklama! İstifa haberleri sonrası…

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, dün hakkında çıkan haberlerle ilgili olarak bir açıklama yayımladı. Aziz Yıldırım yaptığı açıklamayla, Fenerbahçe üyeliğinden istifa edeceğine yönelik haberlerin gerçeği yansıtmadığını ve ailesiyle işlerine odaklandığını açıkladı.

Güncellenme: 09:56, 04/08/2018
Aziz Yıldırım’dan flaş açıklama! İstifa haberleri sonrası…

Aziz Yıldırım, bazı yayın organlarında çıkan “Aziz Yıldırım’a istifa dilekçesini yırttırdılar” başlığıyla verilen haberin gerçeğini yansıtmadığını duyurdu.

Yıldırım, yaptığı yazılı açıklamayla aile ve işlerine odaklandığını vurgularken şu ifadeleri kullandı: “Bugün medyada yer alan ‘Yıldırım'a istifa dilekçesini yırttırdılar’ başlığıyla yer alan haber gerçeği yansıtmamaktadır.

Fenerbahçe Spor Kulübü'ne ait tüm takımlarımızın ve sporcularının başarısını gönülden isteyen bir Fenerbahçeli olarak , söz konusu haberde yer alan senaryonun yalan olduğunu belirtmek isterim. Aileme ve işlerime odaklandığım şu günlerde, bahse konu yalan haberlere itibar edilmemesini rica ederim.

Saygılarımla.”

Söz konusu haberde Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un kulübün mali durumuyla ilgili olarak yaptığı açıklamaların ardından Aziz Yıldırım’ın, bu açıklamalara sinirlendiği ve yakınlarına kulüp üyeliğinden istifa edeceğini söylediği öne sürülüyordu.

İLGİLİ HABER Aziz Yıldırım`dan Ali Koç`a sert yanıt: `Gerçek borç...` Aziz Yıldırım`dan Ali Koç`a sert yanıt: `Gerçek borç...`