SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sampdoria, Ronaldo transferini duyurdu! Ama başka Ronaldo…

İtalya Serie A ekiplerinden Sampdoria, Leeds United'dan Ronaldo Vieira'yı renklerine bağladı. İtalyan ekibi 20 yaşındaki orta saha oyuncusunun transferini Juventus'un Ronaldo paylaşımından çokça ilham alarak gerçekleştirdi!

Güncellenme: 12:23, 03/08/2018
Sampdoria, Ronaldo transferini duyurdu! Ama başka Ronaldo…

SÖZCÜ SKOR / DIŞ HABERLER İtalya Serie A ekiplerinden Sampdoria, İngiltere Championship’te mücadele eden Leeds United’ın 20 yaşındaki merkez orta saha oyuncusu Ronaldo Vieira’yı kadrosuna kattı. 6.5 milyon Euro bonservis bedeliyle transferi gerçekleştiren Sampdoria, transferi ilginç bir şekilde duyurdu.

Sosyal medyayı sallayan bir paylaşıma imza atan Sampdoria, Juventus’un Cristiano Ronaldo transferini duyurduğu görselin neredeyse aynısını küçük bir farkla paylaştı! Paylaşımda “Son dakika! Sampdoria Ronaldo’yla imzaladı!” ifadeleri yer aldı.

Sampdoria’nın paylaşımında büyük puntolarla yazılı Ronaldo yazısının altında çok daha küçük puntolarla Vieira yazılırken; İtalyan temsilcisi görsele Sampdoria’nın renklerini eklemeyi ve CR7’nin silüetini, Ronaldo Vieira’nın silüeti ile değiştirmeyi ihmal etmedi. Paylaşım kısa sürede çok sayıda beğeni aldı.

İLGİLİ HABER Leonardo Bonucci yeniden Juventus`ta Leonardo Bonucci yeniden Juventus`ta