SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’tan sürpriz Emre Akbaba hamlesi!

Galatasaray'ın uzun süredir ilgilendiği Emre Akbaba ile ilgili Beşiktaş cephesinden sürpriz bir hamle geldi. Beşiktaş Kulübü Hukuk İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, transferde ismi Galatasaray ile anılan Alanyaspor'un Milli futbolcusu Emre Akbaba'yı Instagram'dan takip etmeye başladı.

Güncellenme: 21:21, 03/08/2018
Beşiktaş’tan sürpriz Emre Akbaba hamlesi!

 

Beşiktaş’ın Hukuk İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Galatasaray’ın transferde öncelik verdiği isimlerden olan Alanyaspor’un 10 numarası Emre Akbaba’yı Instagram hesabından takibe aldı.

ALBAYRAK, TWITTER’DAN TAKİPLEDİ

Gün içinde Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak da Emre Akbaba’nın Twitter adresini takibe almıştı.

Başakşehir Kulübü ise, Emre Akbaba için geçtiğimiz Ocak ayında anlaşma sağlandığını ancak daha sonra bu anlaşmanın bozulduğunu duyurdu. Şu an ise Başakşehir’in gündeminde Emre Akbaba’nın olmadığı açıklandı.

BAŞAKŞEHİR’DEN AKBABA AÇIKLAMASI

”Kulübümüz, bazı medya organlarında yer alan “Emre Akbaba Medipol Başakşehir ile anlaştı” haberleri üzerine açıklama yapma gereği hissetmiştir. Milli futbolcunun transferi konusunda hem kendisinin menajeri hem de kulübüyle Ocak ayında anlaşmaya varılmıştı. Oyuncu temsilcisi ile prensip anlaşmasına varılmasına karşın ilerleyen süreçte başka kulüplerden gelen yüksek teklifler nedeniyle bizim de teklifi 3 kat arttırmamız istenmiş, bu talep kulübümüz tarafından kabul edilmemiştir. Emre Akbaba ile anlaşma sağlanamadığını belirtir, bu sebepten dolayı Medipol Başakşehir Futbol Kulübü olarak Emre Akbaba transferinin gündemimizden kalktığını kamuoyunun bilgilerine sunarız.”

İLGİLİ HABER Beşiktaş Veli Kavlak`ın sözleşmesini feshetti Beşiktaş Veli Kavlak`ın sözleşmesini feshetti

Yayınlanma Tarihi:20:33,