SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe’de Phillip Cocu’nun yardımcısı Erwin Koeman oldu

Fenerbahçe’de Phillip Cocu’nun yardımcısı Erwin Koeman oldu

Hollandalı başarılı futbol adamı Erwin Koeman'ın, Fenerbahçe'de yardımcı antrenör olarak teknik direktör Philip Cocu’nun ekibinde görev yapacağı açıklandı.

Fenerbahçe Kulübü, teknik direktör Phillip Cocu’nun yardımcılığına Hollandalı çalıştırıcı Erwin Koeman’ın getirildiğini açıkladı.

Futbolculuk yıllarında Groningen, PSV Eindhoven gibi Hollanda ligi takımlarının ve Hollanda Milli Takımı’nın formasını giymiş olan Koeman, aktif futbol hayatını noktaladıktan sonra PSV Eindhoven, Utrecht, Waalwijk, Southampton ve Everton ile Macaristan Milli Takımı'nda teknik adam olarak görev yaptı.

Erwin Koeman, Hollanda Milli Takımı’nın ve Barcelona’nın efsane oyuncusu Ronald Koeman’ın da ağabeyi.

Teknik Direktör Phillip Cocu, Erwin Koeman'ın ekibine katılmasıyla ilgili olarak,“Çok mutluyum. Erwin tecrübesi ile takımımıza ve oyuncularımızın kişisel gelişimine büyük katkıda bulunacak” dedi.

02 Ağustos 2018 Ali Koç`tan dev hamle! Anlaşma sağlandı... Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kulübe yeni ve güçlü sponsorlar bulmak için dünyaca ünlü Infront Sports firması ile anlaşma sağladı. FIFA başta olmak üzere birçok kulübün sponsorluk ilişkilerini yürüten firmayla önemli gelir kapılarının aralanması hedefleniyor. İlgili Haberi Oku