SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe’de 7 ayrılık birden!

Fenerbahçe’de 7 ayrılık birden!

Fenerbahçe'de altyapıda görev yapan 7 isimle yollarını ayırdığını açıkladı. Görevine son verilen isimler Celal Gökhan Güldağ, Furkan Şükürcü, Hasan Kemal Özdemir, Kemalettin Şentürk, Mustafa Ertem, Saffet Akbaş ve Sinan Aydın oldu.

Fenerbahçe Kulübü, futbol altyapı teknik ekibinde görev yapan 7 isimle yollarını ayırdı. Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Kulübümüz bugün itibariyle; futbol altyapı teknik sorumlularımız, antrenörlerimiz ve scout ekibimizden; Celal Gökhan Güldağ, Furkan Şükürcü, Hasan Kemal Özdemir, Kemalettin Şentürk, Mustafa Ertem, Saffet Akbaş ve Sinan Aydın ile yollarını ayırmıştır. Değerli hocalarımız ve scoutlarımıza, kulübümüze olan tüm katkı ve hizmetleri için teşekkür eder, gelecek kariyerlerinde başarı dileklerimizi içtenlikle sunarız.” 02 Ağustos 2018 Fenerbahçe`de Phillip Cocu`nun yardımcısı Erwin Koeman oldu Hollandalı başarılı futbol adamı Erwin Koeman'ın, Fenerbahçe'de yardımcı antrenör olarak teknik direktör Philip Cocu'nun ekibinde görev yapacağı açıklandı. İlgili Haberi Oku