SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor, Eric Ayuk’la görüşmeleri sonlandırdı

Ünlü sanatçı Rafet El Roman'ın aracı olduğu ve bordo-mavililerin bonservis bedeli ödemeyeceği açıklanan transferde sorun çıktı. Trabzonspor, Kamerunlu orta saha oyuncusu Eric Ayuk'la görüşmeleri sonlandırdı.

Güncellenme: 20:18, 01/08/2018
Trabzonspor, Eric Ayuk’la görüşmeleri sonlandırdı

Bordo-mavili kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada, “Profesyonel futbolcu Eric Ayuk’un bonservisinde yaşanan pürüzler nedeniyle transfer görüşmeleri şimdilik sonlandırılmış ve oyuncu Trabzon’dan ayrılmıştır.” ifadeleri yer aldı.

ABD’nin Philadelphia Union takımında forma giyen 21 yaşındaki Eric Ayuk, transfer görüşmeleri için bir süre önce kente gelmişti. Ünlü sanatçı Rafet El Roman transferde aracı olduğunu açıklamış ve Trabzonspor’a tavsiye ettiği Eric Ayuk için bonservis bedeli ödetmeyeceğini açıklamıştı ancak MLS ekibi Philadelphia Union Kulübü’nün Trabzonspor'dan 500 bin Euro yetiştirme ücret istediği ve bu nedenle transferin çıkmaza girdiği kaydedildi.

İLGİLİ HABER Trabzonspor Zargo Toure transferini KAP`a bildirdi! İşte maliyeti... Trabzonspor Zargo Toure transferini KAP`a bildirdi! İşte maliyeti...

Yayınlanma Tarihi:19:19,