SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hakan Çalhanoğlu eşi Sinem Gündoğdu ile boşanma kararı aldığını açıkladı

Milan'da forma giyen Hakan Çalhanoğlu geçen yıl evlendiği Sinem Gündoğdu ile boşanma kararı aldığını sosyal medya hesabından açıkladı. Çalhanoğlu, ''"Çok ciddi ve affedilmesi mümkün olmayan bir durum meydana geldiği için, geri dönülmesi mümkün olmayan bir kararla boşanacağım" ifadelerini kullandı.

Güncellenme: 08:50, 02/08/2018
Hakan Çalhanoğlu eşi Sinem Gündoğdu ile boşanma kararı aldığını açıkladı

Milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu evliliğiyle ilgili açıklama yaparak boşanacağını açıkladı. ‘Eğer bu evlilikten bir çocuğum olursa, sorumluluklarımı yerine getirecek, ancak eski eşim ve ailesiyle iletişim kurmayacağım” ifadelerini kullanan Hakan Çalhanoğlu’nun açıklamaları…

Hakan Çalhanoğlu’nun daha önce İtalya-Milano’dakii Just Cavalli Club’da çalışan Brezilyalı Jaqueline Pinheiro ile eğlenirken çekilen bu fotoğrafı sosyal medyaya düşmüş ve günlerce konuşulmuştu. Hakan – Sinem Çalhanoğlu çifti daha önce de futbolcunun bir dönem aşk yaşadığı şarkıcı Anita Latifi yüzünden zor günler geçirmişti. Anita Latifi’nin ‘hamileyim’ iddiası üzerine mahkemeye başvuran Hakan Çalhanoğlu, iddiaların asılsız olduğunu kanıtlamıştı.

Çiftin sosyal medya hesaplarında birlikte çekilen tüm fotoğrafları silmeleri ve birbirlerini takipten çıkarmaları boşanma iddialarını güçlendirmişti.

İLGİLİ HABER Hakan Çalhanoğlu`ndan tatil klibi Hakan Çalhanoğlu`ndan tatil klibi

Yayınlanma Tarihi:17:55,