SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de Phillip Cocu ve ekibinin 12 saatlik mesaisi!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu, ligin başlamasına kısa bir süre kala takım uyumunun tam olarak oturması için gece gündüz çalışıyor. Günde 12 saatini tesislerde geçiren Hollandalı çalıştırıcı ve ekibinin amacı ise kollektif uyumun sağlanması.

Güncellenme: 10:12, 01/08/2018
Fenerbahçe’de Phillip Cocu ve ekibinin 12 saatlik mesaisi!

Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü Phillip Cocu, sezon öncesinde takımın birbiriyle kaynaşması ve kollektif uyumu sağlamak için adeta gecesini gündüzüne katıyor. Hollandalı çalıştırıcı yaklaşık 12 saatini tesislerde geçiriyor.

Sabah 07:30 civarında Samandıra Tesisleri’ne giden başarılı çalıştırıcı, ekibiyle birlikte günlük faaliyetleri masaya yatırıyor. Günde çift antrneman yapan sarı lacivertlilerin her çalışmasının ardından Cocu ve ekibi değerlendirme yapıyor.

Milliyet’te yer alan habere göre; ailesini henüz İstanbul’a getirmeyen ve otelde kalan Cocu’nun öncelikli hedefinin takımda işleri yoluna koymak olduğu belirtildi.

Cocu ve ekibinin dışında da birçok futbolcunun antrenman dışındaki zamanlarda da tesislerde vakit geçirdiği öğrenildi.

Öte yandan öğle ve akşam yemeklerinde futbolcuların cep telefonu ile konuşması ya da sosyal medyada zaman geçirmesi de yasaklandı.

Bu sayede yemeklerde futbolcuların birbirleriyle iletişim halinde olması amaçlanıyor.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe yönetimi tesisler için kararını verdi! Fenerbahçe yönetimi tesisler için kararını verdi!