SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe tribünlerinde bir ilk! Ali Koç maçı taraftarlarla izledi…

1 Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Cagliari ile oynanan hazırlık maçını kale arkası tribününde taraftarlarla birlikte izledi.
2 Fenerbahçe'nin yeni sezon hazırlıkları kapsamında Kadıköy'de Ülker Stadı'nda oynadığı Cagliari maçına başkan Ali Koç damga vurdu...
3 Karşılaşmanın başlamasına dakikalar kala stada gelen Ali Koç sahaya inerek kale arkası tribününe doğru yöneldi.
4 Öğrencilerin bulunduğu tribünün kapısını açan Koç, Migros alt tribününe girerek taraftarların arasına katıldı. Daha önce maçı o tribünde bulunan öğrencilerle birlikte izleme sözü veren Koç'a sarı lacivertli taraftarlar da yoğun ilgi gösterdi.
5 Mücadeleyi kale arkası tribününden takip eden Ali Koç kendisiyle fotoğraf çektirme yarışına giren taraftarları kırmayarak Fenerbahçe'de bir ilke imza attığı bu günü ölümsüzleştirdi.
6 Koç zaman zaman tribündeki tezahüratlara da alkışlarıyla destek verdi. Ali Koç'un bu karesi sosyal medyada gecenin en çok konuşulan olaylarından biri oldu.
7 Ali Koç, FB TV'deki programda şunları söylemişti: "Öğrenci tribününe dikkat çekmek istiyorum. Yönetim olarak orada bir maç izleyeceğiz. Feyenoord maçında tatsız olay yaşandı. 100-110 kişi öğrencilerimizi rahatsız ettiğini, tehdit ettiğini gördük.
8 Baskı yaptıkları konusunda öğrenciler bize geldi. Buna çok önem veriyorum. Bu kesinlikle devam etmeyecektir. Biz örnek kulüp olmak istiyoruz. Fenerbahçe'yi gençlere yakınlaştırmak istiyoruz."