SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe tribünlerinde bir ilk! Ali Koç maçı taraftarlarla izledi…

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Cagliari ile oynanan hazırlık maçını kale arkası tribününde taraftarlarla birlikte izledi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Cagliari ile oynanan hazırlık maçını kale arkası tribününde taraftarlarla birlikte izledi.
Fenerbahçe'nin yeni sezon hazırlıkları kapsamında Kadıköy'de Ülker Stadı'nda oynadığı Cagliari maçına başkan Ali Koç damga vurdu...
Karşılaşmanın başlamasına dakikalar kala stada gelen Ali Koç sahaya inerek kale arkası tribününe doğru yöneldi.
Öğrencilerin bulunduğu tribünün kapısını açan Koç, Migros alt tribününe girerek taraftarların arasına katıldı. Daha önce maçı o tribünde bulunan öğrencilerle birlikte izleme sözü veren Koç'a sarı lacivertli taraftarlar da yoğun ilgi gösterdi.
Mücadeleyi kale arkası tribününden takip eden Ali Koç kendisiyle fotoğraf çektirme yarışına giren taraftarları kırmayarak Fenerbahçe'de bir ilke imza attığı bu günü ölümsüzleştirdi.
Koç zaman zaman tribündeki tezahüratlara da alkışlarıyla destek verdi. Ali Koç'un bu karesi sosyal medyada gecenin en çok konuşulan olaylarından biri oldu.
Ali Koç, FB TV'deki programda şunları söylemişti: "Öğrenci tribününe dikkat çekmek istiyorum. Yönetim olarak orada bir maç izleyeceğiz. Feyenoord maçında tatsız olay yaşandı. 100-110 kişi öğrencilerimizi rahatsız ettiğini, tehdit ettiğini gördük.
Baskı yaptıkları konusunda öğrenciler bize geldi. Buna çok önem veriyorum. Bu kesinlikle devam etmeyecektir. Biz örnek kulüp olmak istiyoruz. Fenerbahçe'yi gençlere yakınlaştırmak istiyoruz."