SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor’un yeni transfer Zargo Toure sahaya indi

Yeni transferleriyle 2018-2019 sezonu hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor’da çiçeği burnunda transfer Zargo Toure, takımıyla ilk antrenmanına çıktı.

Güncellenme: 21:06, 31/07/2018
Trabzonspor’un yeni transfer Zargo Toure sahaya indi

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor’da Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde, Teknik Direktör Ünal Karaman yönetiminde yapılan çalışmaya tedavileri süren Burak Yılmaz ve Kamil Ahmet Çörekçi katılmazken, Kucka ise salonda çalıştı. Bordo-mavililerde Yusuf Yazıcı ve Abdulkadir Ömür takımla birlikte çalışmalara başlarken, taktik çalışmasında ise Abdulkadir Ömür yer almadı. Trabzonspor'un yeni transferi Senegalli stoper Zargo Toure de takımla ilk antrenmanına çıktı.

Bordo-mavililer antrenmanın ilk bölümünde pas çalışması yaptı. İkinci bölümde ise taktik ağırlıklı bir çalışma gerçekleştiren Trabzonspor'da, Teknik Direktör Ünal Karaman'ın oyuncularını sık sık uyardığı gözlendi, Rakibe baskı yapmalarına ve boş alan bırakmamalarını isteyen deneyimli teknik adam, uygulamalı olarak istediklerini oyuncularına gösterdi. İLGİLİ HABER Trabzonspor Zargo Toure transferini KAP`a bildirdi! İşte maliyeti... Trabzonspor Zargo Toure transferini KAP`a bildirdi! İşte maliyeti...