SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Vodafone 40. İstanbul Maratonu için yarın son gün!

40'ıncısı düzenlenecek Vodafone İstanbul Maratonu için ilk erken kayıt dönemi yarın sona eriyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Spor İstanbul tarafından düzenlenen koşu geçtiğimiz yıl yoğun ilgi görmüştü.

Güncellenme: 16:57, 30/07/2018
Vodafone 40. İstanbul Maratonu için yarın son gün!

Spor İstanbul’dan yapılan açıklamaya göre, Vodafone İstanbul Maratonu’nun 40’ıncısı 11 Kasım Pazar günü koşulacak. 40’ıncısı 11 Kasım Pazar günü koşulacak Vodafone İstanbul Maratonu’nun katılımcıları ilk indirimli erken kayıt imkanından www.maraton.istanbul adresi üzerinden 40 lira ödeyerek faydalanabilecek. Ayrıca 31 Temmuz’dan sonraki erken kayıt ücretleri, 1-31 Ağustos tarihlerinde 60 lira, 1-30 Eylül’de ise 80 lira olarak belirlendi.

MARATONDA 42 KİLOMETRE YÜRÜYECEKLER

Spor İstanbul’dan yaptığı açıklamaya göre, kayıt işlemini tamamlamamış olan koşucuların, 8-10 Kasım tarihlerinde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek Maraton ve Spor Fuarı’nda geç kayıt sistemi adı altında kayıtlarını gerçekleştirerek yarışa katılma hakkı elde edebilecekleri de belirtildi.

Ayrıca sporcuların, organizasyonun sosyal sorumluluk ortaklarından olan sivil toplum kuruluşlarına bağış yapmaları ve kayıt ücretini de ödemek kaydıyla geç kayıt imkanından yararlanabilecekleri duyuruldu.

Organizasyonda, 42 kilometre, 15 kilometre ve 10 kilometre kategorileri ile halk yürüyüşü gerçekleştirilecek.