SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Cocu ilk bileti kesti! Diğerinin sinyalini verdi…

Cocu ilk bileti kesti! Diğerinin sinyalini verdi…

Fenerbahçe'de Phillip Cocu, yeni transfer Berke Özer'İn performansı sonrası Comolli'ye, 'Kameni gönderilebilir' raporu verdi.

Fenerbahçe’de Phillip Cocu, Kamerunlu file bekçisi Carlos Kameni ile ilgili kararını vermek için kampı ve hazırlık maçlarını bekledi.

Hollandalı çalıştırıcı, yeni transfer Berke Özer’in performansı sonrası Comolli’ye, “Kameni gönderilebilir” raporu verdi.

3 transfer yapması beklenen Fenerbahçe’nin yabancı kontenjanında 2 oyunculuk yer var. Bu nedenle de Kameni’nin yollanma ihtimali yüksek görünüyor.

Ozan Tufan’a ilk uyarı

Fenerbahçe’de Ozan Tufan, geçtiğimiz sezonun büyük bölümünde kadro dışıydı. Ozan, Cocu’yla birlikte yeni bir sayfa açsa da yeni hocasının da gözüne giremedi.

Hollandalı çalıştırıcı, öğrencisine ilk uyarısını yaparak, “Performansın yeterli değil. Kadro içinde ciddi rakiplerin var. Kendini toparlamazsan, forma giyme şansın olmaz” ifadelerini kullandı.

29 Temmuz 2018 Yaw Preko`dan Andre Ayew`e Fenerbahçe mesajı Fenerbahçe'nin Ganalı eski futbolcusu Yaw Preko, vatandaşı Andre Ayew'in sarı lacivertli takıma transferi hakkında konuştu ve tavsiyelerde bulundu. İlgili Haberi Oku