SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın radarındaki Simon Mignolet hakkında flaş gelişme! Liverpool…

Beşiktaş'ın transfer listesinde yer alan Liverpool'un Belçikalı kalecisi Simon Mignolet, Kırmızılar'ın 29 kişilik Fransa kampı kadrosuna alınmadı.

Güncellenme: 21:19, 30/07/2018
Beşiktaş’ın radarındaki Simon Mignolet hakkında flaş gelişme! Liverpool…

Kaleci Fabri’yi Premier League ekibi Fulham’a satan ve kaleci arayışlarını sürdüren Beşiktaş’ın gündemindeki isimlerden Liverpool’un Belçikalı kalecisi Simon Mignolet, Kırmızılar’ın 29 kişilik Fransa kampı kadrosuna dahil edilmedi. Kadroda Alisson, Karius, Grabara ve Kelleher olmak üzere 4 kaleci yer alırken, Mignolet’in neden kadroya alınmadığına dair bir bilgi geçilmemesi, Mignolet’nin takımdan ayrılacağı iddialarını güçlendirdi.

Allison’un Roma’dan 70 milyon Euro bonservis bedeliyle transfer edilmesinin ardından üçüncü kaleci durumuna düşen 30 yaşındaki eldiven’in ismi başta Beşiktaş olmak üzere pek çok Avrupa kulübüyle de anılıyor.

Deneyimli kalecinin menajeri son olarak “Mignolet ile sadece Beşiktaş ilgilenmiyor. Birçok takım, Mignolet ile ilgileniyor. Ancak Mignolet’in Liverpool ile uzun bir sözleşmesi bulunuyor. Teklifler somutlaşmaya başladığında neler olacak göreceğiz” ifadelerini kullanmıştı. İLGİLİ HABER Bursaspor`dan Harun Tekin açıklaması Bursaspor`dan Harun Tekin açıklaması

Yayınlanma Tarihi:20:56,