SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Barcelona’nın genç yıldızı Yerry Mina’dan itiraf: ‘Bittiğimi düşünmeye başladım’

Barcelona'nın genç stoperi Yerry Mina, Katalan ekibindeki ilk sezonunu ve forma şansı bulamadığı günlerle ilgili ilginç bir itirafta bulundu. Mina, "Barcelona'da şans bulamayınca çok kötü şeyler düşündüm. Artık bittiğimi düşünmeye başladım. Paulinho ve Coutinho beni cesaretlendirdi, 'Her şey iyi olacak' dediler" ifadelerini kullandı.

22:08 -
Barcelona’nın genç yıldızı Yerry Mina’dan itiraf: ‘Bittiğimi düşünmeye başladım’

2018 Dünya Kupası’nda Kolombiya Milli Takımı’yla başarılı bir performans çizen Barcelona’nın genç stoperi Yerry Mina, Barça’ya katılış sürecine ve geçen sezona değindi. 23 yaşındaki stoper geçen sezon forma şansı bulamadığı dönemlerde kariyerinin bittiğini düşündüğünü de itiraf etti.

Mina, “Barcelona’da şans bulamayınca çok kötü şeyler düşündüm. Artık bittiğimi düşünmeye başladım. Paulinho ve Coutinho beni cesaretlendirdi, ‘Her şey iyi olacak’ dediler. Şu anda geleceğimle ilgili hiçbir fikrim yok ama sakinim. Daha 23 yaşındayım, önümde uzun bir yol var” ifadelerini kullandı.

Katalan ekibiyle imza attıktan sonra takıma hızlı bir şekilde adapte olabilmek ve iyi ilişkiler kurabilmek için Lionel Messi, Luis Suarez, Andres Iniesta gibi isimlerle frikik çalıştığını da dile getiren Mina, “Barcelona’ya geldiğimde, iyi bir bir iletişim kurmak için, Messi, Suarez ve Iniesta ile kim daha iyi frikik kullanıyor diye iddiaya girmeye başladım. Sonra onlara her gün 50 Euro kaybetmeye başladığımı fark ettim. Nereye isterlerse, oraya vuruyorlardı” diye konuştu. İLGİLİ HABER Inter, Cristiano Ronaldo'yu gölgede bıraktı Inter, Cristiano Ronaldo'yu gölgede bıraktı

Son güncelleme: 11:32 31.07.2018