SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Acun Ilıcalı’dan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç hakkında açıklama

Fenerbahçe taraftarı olduğu bilinen Acun Ilıcalı, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile ilgili açıklamalarda bulundu. Acun Ilıcalı, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile birlikte çalışabileceklerini söyledi. Acun Ilıcalı, Türkiye'de artık herkesin kendi takımıyla ilgilendiği, düşmanlıktan uzak bir döneme geçileceğine inandığını da belirtti.

Acun Medya ve TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile birlikte çalışabileceklerini söyledi. Kendi kanalında yayınlanan ‘Gel Konuşalım’ isimli programda açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, artık düşmanlıkla beslenen taraftar gruplarının olmaması gerektiğini söyledi.

30 Temmuz 2018 Aziz Yıldırım`dan Ali Koç`a sert yanıt: `Gerçek borç...` Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım, Başkan Ali Koç'un açıklamaları ve geçtiğimiz hafta sonunda gerçekleştirilen Yüksek Divan Kurulu toplantısında konuşulan mali konularla ilgili cevap niteliğinde açıklamalarda bulundu. İlgili Haberi Oku

Ali Koç’un vizyonundan etkilendiğini belirten Acun Ilıcalı “Ben de elimden geleni yapacağım. Forma alıp, dağıtacağım. Beni aradılar, projeler konusunda danıştılar. FB TV konusunda çalışmalar yapabiliriz” dedi.

30 Temmuz 2018 Fenerbahçe`de yeni tartışma! 150 milyon Euro mu? 150 milyon TL mi? Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'ın Ali Koç'a cevap olarak yaptığı açıklamada, seçim döneminde kulübe hibe edeceğini söylediği rakam tartışma başlattı.Sözün Euro mu yoksa Türk lirası olarak mı verildiği sarı lacivertli camiada günün en çok merak edilen sorusu oldu. İlgili Haberi Oku

Türkiye’de futbolun yeni bir döneme gireceğine inandığını da sözlerine ekleyen Acun Ilıcalı, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Artık herkesin kendi takımıyla ilgileneceği ve rakibe düşmanlık etmeyeceği bir döneme geçeceğiz gibi geliyor. Ben Fatih hocayı çok seviyorum mesela. Avrupa’da Galatasaray ile başarılı olduğunda sevindim. Birlikte Dünya Kupası’nı izlemeye gittik kendisiyle…”