SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Liverpool kalecisi Simon Mignolet’in menajerinden Beşiktaş açıklaması

İngiltere Premier Lig takımlarından Liverpool'un kalecisi Simon Mignolet için çıkan transfer dedikodularına menajeri Nico Vaesen'den yanıt geldi. Vaesen Beşiktaş'ın başarılı kaleci ile ilgilendiğini doğruladı.

Güncellenme: 15:44, 29/07/2018
Liverpool kalecisi Simon Mignolet’in menajerinden Beşiktaş açıklaması

SKOR DIŞ HABERLER / Yeni sezon öncesinde kaleci arayışlarını sürdüren Beşiktaş’ta hedef Liverpool’un Belçikalı kalecisi Simon Mignolet.

Fabri’nin takımdan gönderilmesinin ardından Liverpool’un Belçikalı kalecisi 30 yaşındaki Simon Mignolet ile ilgilenen siyah beyazlılar görüşmelerini sürdürüyor.

Konu hakkında açıklama yapan Mignolet’in menajeri Nico Vaesen, “Birçok kulüple temas halindeyiz. Teklifler geldiği doğru ama sadece Türkiye’den değil. Liverpool ile uzun süreli bir kontratı da mevcut. Neler olacağını göreceğiz” dedi.

Ada basınında yer alan haberlerde, İngiliz ekibinin tecrübeli kaleci için 12 milyon pound talep ettiği iddia edilirken Roma’dan Alison Becker’i transfer eden Liverpool’un da Mignolet’nin gidişne onay vereceği belirtildi.

Siyah beyazlıların da alternatif olarak kiralama teklifinde bulunmayı planladığı öğrenilirken anlaşma sağlanamaması halinde Beşiktaş’ın Arsenal’in kalecisi David Ospina’ya yönelebileceği ifade edildi.

İLGİLİ HABER Tolga Zengin Beşiktaş yönetimini ikiye böldü! Tolga Zengin Beşiktaş yönetimini ikiye böldü!

Yayınlanma Tarihi:15:35,