SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’tan flaş Pepe iddiasına jet hızıyla yanıt!

Beşiktaş'ın Portekizli savunmacısı Pepe'nin Wolverhampton'a transfer edileceği iddia edilirken, Beşiktaş'tan; kendilerine henüz Pepe'yle ilgili herhangi bir teklif gelmediği bilgisi aktarıldı.

Güncellenme: 19:49, 29/07/2018
Beşiktaş’tan flaş Pepe iddiasına jet hızıyla yanıt!

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş’ta birçok futbolcuya teklif gelirken, son olarak Pepe’nin İngiltere’ye transfer olduğu iddia edildi. Pepe için İngiltere Premier Lig ekiplerinden Wolverhampton’ın ilgilendiği, hatta transferin tamamlandığı iddia edilirken, kulübe şu ana kadar herhangi bir teklifin gelmediği öğrenildi.

Bu sezon Premier League’de mücadele edecek olan Wolverhampton Wanderers’ın menajerliğini Portekizli Nuno Espirito Santo yaparken takımda ayrıca Pepe’nin Portekiz Milli Takımı’ndan arkadaşları Rui Patricio ve Joao Moutinho da yaz transfer döneminde takıma katılan isimler arasında yer alıyor.

Beşiktaş Yönetimi, bu futbolcuyla ilgili olarak Wolverhampton’ın kendilerine teklifte bulunmadığını belirtirken, Pepe için yapılacak teklifin, değerlendirmeye alınabilecek seviyede olması gerektiğinin de altını çizdi. Atiba’yla yapılan anlaşmanın da tamamlandığı ifade edilirken, bu futbolcuyla 1+1 yılık sözleşmeye imza atılacak. İLGİLİ HABER Beşiktaş`ta Atiba Hutchinson 1+1 yıllık imzalıyor Beşiktaş`ta Atiba Hutchinson 1+1 yıllık imzalıyor

Yayınlanma Tarihi:19:39,