SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

GS TV nasıl izlenir? İşte, GS TV frekans ayarları…

Galatasaray Club Africain maçı GS TV'de canlı yayınlanacak. Tunus'ta oynanan hazırlık maçını şifreisiz ve canlı izlemek isteyen taraftarlar "GS TV nasıl izlenir" sorusuna yanıt arıyor. İşte, GS TV izleme yolları ve GS TV frekans ayarları...

Güncellenme: 18:01, 28/07/2018
GS TV nasıl izlenir? İşte, GS TV frekans ayarları…

Galatasaray hazırlık maçı için gittiği Tunus’ta lig öncesi 5. hazırlık maçını Club Africain ile yapacak. Mücadeleyi izlemek isteyen futbol severler gün boyunca Galatasaray Club Africain maçı hangi kanalda sorusuna cevap ararken, Galatasaray Club Africain maçının GS TV’de yayınlanacağı açıklandı. Peki, GS TV nasıl izlenir? İşte, GS TV izleme yolları…

GS TV FREKANS BİLGİLERİ

GS TV’nin Türksat uydusundaki frekans bilgileri 11676 V 24444 Türksat 42E şeklindedir.

Türksat 11676 V 24444 3/4 Digiturk: 75. kanal Eutelsat 7A / 7B 11554 H 30000 5/6

GS TV’NİN İZLENEBİLECEĞİ DİĞER YOLLAR

Galatasaray.com’dan canlı olarak izleyebilirsiniz.

GS TV NASIL AYARLANIR?

GS TV kanalını izleyebilmeniz için çanak anteninizin Türksat 3A uydusuna ayarlı olması gerekmektedir. Türksat 3A uydusuna dönük çanak anteniniz varsa uydu cihazınızın kurulum menüsünden frekans ekle (bazı cihazlarda transponder ekle, manuel kanal arama veya benzeri olabilir) menüsünü açın.

Uydu adı kısmında “Türksat 3A” seçin. Uydu seçimini yaptıktan sonra bir alt kısmında bulunan frekans kısmına 11676 sayısını girin. Polarizasyon kısmında V (Dikey)seçin. Sembol kısmına 24444 sayısını girin. FEC değerini bir çok uydu cihazı otomatik seçmektedir, bu değeri değiştirmeyebilirsiniz.

FEC değerini değiştirmek isterseniz GS TV yayınının FEC’i 3/4. Bütün frekans değerlerini düzgün girdikten sonra aramayı başlatıp yayınınızı izleyebilirsiniz.