SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Club Africain maçı hangi kanalda, saat kaçta? Hazırlık maçı…

"Galatasaray Club Africain maçı hangi kanalda" Süper Lig'e hazır başlamak isteyen Galatasaray hazırlık maçında Club Africain ile karşı karşıya geliyor. Mücadeleyi izlemek taraftarlar Galatasaray Club Africain maçı saat kaçta, hangi kanalda merak ediyor? İşte, Galatasaray Club Africain maçı detayları...

Güncellenme: 18:03, 28/07/2018
Galatasaray Club Africain maçı hangi kanalda, saat kaçta? Hazırlık maçı…

Galatasaray yeni sezon öncesinde 5. hazırlık maçını bu akşam Tunus’ta Club Africain ile yapacak. Galatasaray 4 hazırlık maçında 2 galibiyet ve 2 mağlubiyet aldı. Sarı kırmızılı taraftarlar maçın başlamasını merakla beklerken bir diğer merak ettikleri konu ise Galatasaray Club Africain maçı hangi kanalda, saat kaçta?

GALATASARAY CLUB AFRİCAİN MAÇI SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Club Africain'ın maçlarını oynadığı 60 bin kişi kapasiteli Rades Olimpiyat Stadı'nda oynanacak Galatasaray Club Africain maçı 22:00'de başlayacak. Mücadele Galatasaray Televizyonu, galatasaray.com ve resmi Youtube hesabından canlı yayınlanacak.

CLUB AFRİCAİN’İ TANIYALIM

Geçtiğimiz sezon Tunus Ligue 1 Pro'yu üçüncü sırada tamamlayan Club Africain'ın tarihinde 13 Tunus Ligi birinciliği, 13 Tunus Kupası şampiyonluğu ve 1 CAF Şampiyonlar Ligi zaferi bulunuyor. Kadrosunda Balbouli, Mokhtar Belkhiter, Ahmed Khalil, Ghazi Ayadi gibi milli futbolcuları bulunan Club Africain'ı Belçikalı Teknik Direktör José Riga çalıştırıyor.

GS TV FREKANS BİLGİLERİ

GS TV'nin Türksat uydusundaki frekans bilgileri 11676 V 24444 Türksat 42E şeklindedir.

Türksat 11676 V 24444 3/4 Digiturk: 75. kanal Eutelsat 7A / 7B 11554 H 30000 5/6

GS TV NASIL AYARLANIR?

GS TV kanalını izleyebilmeniz için çanak anteninizin Türksat 3A uydusuna ayarlı olması gerekmektedir. Türksat 3A uydusuna dönük çanak anteniniz varsa uydu cihazınızın kurulum menüsünden frekans ekle (bazı cihazlarda transponder ekle, manuel kanal arama veya benzeri olabilir) menüsünü açın.

Uydu adı kısmında “Türksat 3A” seçin. Uydu seçimini yaptıktan sonra bir alt kısmında bulunan frekans kısmına 11676 sayısını girin. Polarizasyon kısmında V (Dikey)seçin. Sembol kısmına 24444 sayısını girin. FEC değerini bir çok uydu cihazı otomatik seçmektedir, bu değeri değiştirmeyebilirsiniz.

FEC değerini değiştirmek isterseniz GS TV yayınının FEC'i 3/4. Bütün frekans değerlerini düzgün girdikten sonra aramayı başlatıp yayınınızı izleyebilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi:16:37,