SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

CANLI YAYIN: Club Africain Galatasaray maçı canlı izle! GS TV canlı yayın…

"Club Africain Galatasaray maçı canlı izle" araması Cimbom'un hazırlık mücadelesini izlemek isteyen taraftarların en çok yaptığı aramalar arasında yer alıyor. Club Africain Galatasaray maçını izlemek isteyen futbol severler haberimizin içerisinde yer alan bağlantıyı kullanarak GS TV canlı yayınına ulaşabilirler.

Güncellenme: 21:22, 28/07/2018
CANLI YAYIN: Club Africain Galatasaray maçı canlı izle! GS TV canlı yayın…

Lig öncesinde yurt dışı hazırlıklarını tamamlayarak Türkiye’ye dönen Galatasaray, Club Africain ile oynayacakları hazırlık maçı için Tunus’a gitti. 4 hazırlık maçında 2 galibiyet ve 2 mağlubiyet alan Sarı-Kırmızılılar Tunus’ta oynayacakları Club Africain maçında sahadan galibiyetle ayrılmak istiyor. Club Africain Galatasaray maçını izlemek isteyen futbol severler için haberimizin içerisinde GS TV canlı yayını yer alıyor.

CLUB AFRİCAİN GALATASARAY CANLI İZLE

GALATASARAY CLUB AFRİCAİN MAÇI SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Club Africain’ın maçlarını oynadığı 60 bin kişi kapasiteli Rades Olimpiyat Stadı’nda oynanacak Galatasaray Club Africain maçı 22:00’de başlayacak. Mücadele Galatasaray Televizyonu, galatasaray.com ve resmi Youtube hesabından canlı yayınlanacak.

GS TV NASIL AYARLANIR?

GS TV kanalını izleyebilmeniz için çanak anteninizin Türksat 3A uydusuna ayarlı olması gerekmektedir. Türksat 3A uydusuna dönük çanak anteniniz varsa uydu cihazınızın kurulum menüsünden frekans ekle (bazı cihazlarda transponder ekle, manuel kanal arama veya benzeri olabilir) menüsünü açın.

Uydu adı kısmında “Türksat 3A” seçin. Uydu seçimini yaptıktan sonra bir alt kısmında bulunan frekans kısmına 11676 sayısını girin. Polarizasyon kısmında V (Dikey)seçin. Sembol kısmına 24444 sayısını girin. FEC değerini bir çok uydu cihazı otomatik seçmektedir, bu değeri değiştirmeyebilirsiniz.

FEC değerini değiştirmek isterseniz GS TV yayınının FEC'i 3/4. Bütün frekans değerlerini düzgün girdikten sonra aramayı başlatıp yayınınızı izleyebilirsiniz.