SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Antalyaspor’dan ‘rehin kalma’ iddialarına yanıt

Antalyaspor, internet sitesinden bir açıklama yayınladı ve takımın Hollanda'da rehin kaldığı yönünde çıkan iddiaları yalanladı.

Güncellenme: 22:13, 28/07/2018
Antalyaspor’dan ‘rehin kalma’ iddialarına yanıt

Antalyaspor Kulübü, futbol takımının Hollanda’da kamp yaptığı otelde rehin kaldığına dair iddialara resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile yanıt verdi. Rehin kalma iddialarının yalanlandığı açıklamada, böyle bir durumun söz konusu olmadığı belirtildi.

Antalya ekibinden yapılan açıklama şu şekilde: “Profesyonel futbol takımımızın Hollanda’da kamp yaptığı otelde rehin kaldığına dair bugün çıkan haberler üzerine bir açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur. Oldukça verimli bir yurt dışı kamp dönemi geçiren takımımız, 10 günlük kamp süresini tamamlayarak, önceden belirlenen programa uygun şekilde kamp yaptığı otelden çıkmış, uçuş saatinde havaalanında olmuş ve zamanında da Antalya’ya dönmüştür.

Hiçbir şekilde, takımımızın Hollanda’da rehin kalması diye bir şey söz konusu olmamıştır. Ancak, sponsorluk anlaşmalarından kaynaklanan ödemelerin gecikmesi nedeniyle, ödemeyle ilgili bazı sorunlar yaşanmış ve bu sorunlar ivedilikle çözülmüştür.” İLGİLİ HABER Antalyaspor, Aly Cissokho`yu renklerine bağladı Antalyaspor, Aly Cissokho`yu renklerine bağladı