SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Roma’dan sosyal medyayı sallayan Messi paylaşımı!

Genç Brezilyalı yıldız Malcom'u İspanyol devi Barcelona'ya kaptıran Serie A ekiplerinden Roma'nın başkanı, Lionel Messi'yle ilgili bir açıklama yapmıştı. Katalan ekibini etik davranmamakla suçlayan Roma Başkanı, Barcelona'dan Messi'yi istemişti. Yaşanan bu olayların ardından Roma'nın Twitter hesabından sosyal medyayı sallayan Messi paylaşımı yapıldı.

Güncellenme: 11:16, 27/07/2018
Roma’dan sosyal medyayı sallayan Messi paylaşımı!

İspanyol devi Barcelona, Brezilyalı kanat oyuncusu Malcom’u Fransız kulübü Bordeaux’dan 41 milyon Euro karşılığında transfer ederken İtalyan ekibi Roma ile Barcelona’nın arası açılmıştı. 38 milyon Euro karşılığında Roma ile anlaşmak üzere olan Malcom için Barcelona’nın son anda devreye girerek daha yüksek teklifle transferi bitirdiği kaydedilmişti. Roma Başkanı Pallotta, “Malcom transferinde Barcelona etik davranmadı. Bizden özür dilediler ancak özürlerini kabul etmiyorum. Tek şartla kabul ederim, bize Messi’yi versinler” ifadelerini kullanmıştı.

Roma’nın Twitter hesabından da Messi paylaşımı yapıldı. İsveç’in en popüler markası ve dünyanın en büyük perakende şirketlerinden birinin kargo kutusunun bulunduğu fotoğraf paylaşan Roma, kutunun üzerine ise Messi yazdı ve “Sadece bunu sipariş ettik” ifadelerini kullandı. İtalya devinin bu paylaşımı kısa sürede binlerce kez beğenildi.

İLGİLİ HABER Barcelona Malcom transferini resmen açıkladı Barcelona Malcom transferini resmen açıkladı

Yayınlanma Tarihi:09:26,