SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Recep Niyaz imzaladı babası istifa etti!

Recep Niyaz imzaladı babası istifa etti!

Yönetim kurulu üyesi İhsan Niyaz, oğlu Recep Niyaz'ın kulübe transfer olması nedeniyle istifa etti.

Denizlispor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi İhsan Niyaz’ın, oğlu Recep Niyaz’ın kulübe transfer olması nedeniyle istifa ettiği bildirildi.

Denizlispor’dan yapılan açıklamada, yönetim kurulu üyesi İhsan Niyaz’ın, kulüp başkanı Mustafa Üstek ve başkan yardımcısı Taner Atilla ile görüşerek oğlu Recep Niyaz’ın takıma katılmasının ardından yönetici olarak kalmasının etik olmayacağını ifade ettiği ve istifa kararı aldığı belirtildi.

Başkan Mustafa Üstek’in, İhsan Niyaz’a bugüne kadar kulübe yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ettiğinin kaydedildiği açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Başkanımız Mustafa Üstek’in kalmasını istemesi ve bu kararın gerçekleşecek olan ilk yönetim kurulu toplantısında tartışılmasını istemesine rağmen kararından vazgeçmeyen İhsan Niyaz’ın istifası kabul edilerek, göstermiş olduğu bu duyarlı davranış ve oğlu Recep Niyaz’ın transferi sırasında göstermiş olduğu anlayıştan dolayı kendisine teşekkür ederiz.”

27 Temmuz 2018 Şansal Büyüka Aziz Yıldırım`a yüklendi! Ünlü gazeteci Şansal Büyüka spor dünyasında yaşanan olaylar ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Büyüka 'Fenerbahçe belli ki, ekonomik anlamda resmen bir “kurtuluş savaşı“ verecek... Çizmeleri giyen Ali Koç ve arkadaşlarının Allah yardımcısı olsun... Çok çetin, uzun ve sıkıntılı geçeceği belli olan bu savaştan umarım yara almadan ve Fenerbahçe markasının daha fazla zarar görmesini engelleyerek çıkarlar.' yorumunda bulundu. İlgili Haberi Oku