SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Ali Koç’tan Alex’e büyük sürpriz!

Ali Koç’tan Alex’e büyük sürpriz!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sarı lacivertlilerin efsane ismi Alex de Souza'ya çok anlamlı bir jest yaptı. Üzerinde 'Büyük kaptan Alex'e sevgilerimizle, kalpler beraber' yazan bir forma gönderen Koç'un bu hediyesi Alex'i de oldukça mutlu etti.

Fenerbahçe’nin efsane futbolcularından Alex de Souza, Instagram hesabından kendisine imzalı forma göndererek sürpriz yapan Başkan Ali Koç’a mesaj gönderdi.

Alex de Souza, yaptığı paylaşımda; ”Başkan Ali Koç'a tüm samimi minnet duygularımı sunmak istiyorum. 2012 yılında kulüpten ayrıldığımdan beri, Fenerbahçe'den gelen en harika sürpriz buydu. Bol şans Başkan, her zaman yanınızdayım. Aynı zamanda tüm Fenerbahçe ailesine mutluluklar diliyorum. Kalpler beraber…” ifadelerini kullandı.

27 Temmuz 2018 Fenerbahçe istemedi, şimdi 180 milyon Euro! Fenerbahçe transfer çalışmalarına devam ederken Barcelona'nın imza attırdığı Malcom ile ilgili ortaya çıkan detay büyük pişmanlık yarattı. Sarı lacivertlilerde eski scout ekibinde yer alan Saffet Akbaş ve Kemalettin Şentürk'ün birlikte fotoğraf çektirdiği Malcom'un şimdiki transfer bedeli herkesi şaşırttı. İlgili Haberi Oku

İşte Alex’in o paylaşımı: