SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yanet Garcia oyun için terkedildi!

Güney Amerikalı hava spikeri Yanet Garcia, bir süredir birlikte olduğu erkek arkadaşı tarafından terk edildi. Güzel spikerin terk edilme nedeni ise çok ilginç!
Yanet Garcia uzun süredir dünyanın en güzel hava durumu spikerlerinden biri olarak gösteriliyor. Meksikalı güzel, futbola olan tutkusu nedeniyle de ekranlarda özellikle futbolsever erkeklerden yoğun ilgi görüyor.
Zaman zaman Meksika takımlarının formalarıyla ekranda boy gösteren 27 yaşındaki güzelin çok ciddi bir hayran kitlesi var. Bu hayran kitlesi sayesinde her geçen gün popülaritesini artıran Garcia geçtiğimiz günlerde büyük bir talihsizlik yaşadı.
Bir süredir Garcia ile birlikte olan Douglas Martin tarafından çok ilginç bir gerekçeyle terk edildi. Martin'in, gerekçesi ise "Yok artık" dedirtecek cinsten.
Profesyonel bir espor oyuncusu olan Douglas Martin, daha fazla oyun oynayabilmek için Yanet Garcia'yı terk etti!
Garcia'nın sevgilisi ayrılık kararını da çok ilginç bir şekilde duyurdu. Martin, kişisel youtube hesabından oyunlara daha fazla konsantre olmak için Garcia'dan ayrıldığını açıkladı.
Garcia, sevgilisinin kararı sonrası hayal kırıklığı yaşadığını ifade ederek, bu şekilde yollarının ayrılmasına çok şaşırdığını belirtti.
Yanet Garcia, ekrandaki seksi kıyafetlerinin yanı sıra geride kalan Dünya Kupası esnasında ülkesi Meksika'ya verdiği destek sayesinde hayran kitlesini artırmayı başarmıştı.
Meksika'nın, Almanya'yı yendiği karşılaşmanın ardından uğur getirdiğine inandığı için Garcia yorumcu arkadaşlarına poposunu tekmeletmişti.