SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sir Alex Ferguson beyin kanamasının ardından ilk kez kamera karşısına geçti!

Manchester United’ın efsane menajeri Sir Alex Ferguson 5 Mayıs’ta ciddi bir beyin kanaması geçirmiş ve apar topar hastaneye kaldırılmıştı. Eski sağlığına kavuşan Sir Ferguson, yayınladığı bir video ile hastane çalışanlarına teşekkür etti.

Güncellenme: 22:29, 26/07/2018
Sir Alex Ferguson beyin kanamasının ardından ilk kez kamera karşısına geçti!

Eski Manchester United menajeri Sir Alex Ferguson, mayıs ayında geçirdiği beyin kanaması sonucunda hastaneye kaldırılmışve futbol dünyasını bu üzücü haberle sarsmıştı. Kırmızı Şeytanlar olayın ardından hemen açıklama yapmış ve şu ifadelere yer vermişti:

“Sir Alex Ferguson beyin kanaması nedeniyle bugün acil olarak ameliyat edildi. Her şey yolunda gitti, ancak en uygun şekilde tedavi edilebilmesi için yoğun bakımda kalması gerekecek. Ailesi bu konunun gizli kalmasını istiyor.”

Hastaneye kaldırıldığında hayati tehlikesi olan deneyimli teknik adam, geçirdiği ameliyat sonrasında iyileşmeye başlamış ve istirahata çekilmişti. Gün geçtikçe eski sağlığına kavuşan ve taburcu edilen efsanevi teknik adam Sir Ferguson, kameralar karşısına geçerek hastane çalışanlarına şükranlarını sundu. Ferguson, Salford Royal ve Alexandra hastanelerine özveri ile gösterdikleri ilgi için teşekkür etti.

İLGİLİ HABER Alex Ferguson`un ilk sözü futbol oldu Alex Ferguson`un ilk sözü futbol oldu

Yayınlanma Tarihi:17:11,