SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Sir Alex Ferguson beyin kanamasının ardından ilk kez kamera karşısına geçti!

Sir Alex Ferguson beyin kanamasının ardından ilk kez kamera karşısına geçti!

Manchester United’ın efsane menajeri Sir Alex Ferguson 5 Mayıs’ta ciddi bir beyin kanaması geçirmiş ve apar topar hastaneye kaldırılmıştı. Eski sağlığına kavuşan Sir Ferguson, yayınladığı bir video ile hastane çalışanlarına teşekkür etti.

Eski Manchester United menajeri Sir Alex Ferguson, mayıs ayında geçirdiği beyin kanaması sonucunda hastaneye kaldırılmışve futbol dünyasını bu üzücü haberle sarsmıştı. Kırmızı Şeytanlar olayın ardından hemen açıklama yapmış ve şu ifadelere yer vermişti:

“Sir Alex Ferguson beyin kanaması nedeniyle bugün acil olarak ameliyat edildi. Her şey yolunda gitti, ancak en uygun şekilde tedavi edilebilmesi için yoğun bakımda kalması gerekecek. Ailesi bu konunun gizli kalmasını istiyor.”

Hastaneye kaldırıldığında hayati tehlikesi olan deneyimli teknik adam, geçirdiği ameliyat sonrasında iyileşmeye başlamış ve istirahata çekilmişti. Gün geçtikçe eski sağlığına kavuşan ve taburcu edilen efsanevi teknik adam Sir Ferguson, kameralar karşısına geçerek hastane çalışanlarına şükranlarını sundu. Ferguson, Salford Royal ve Alexandra hastanelerine özveri ile gösterdikleri ilgi için teşekkür etti.

09 Mayıs 2018 Alex Ferguson`un ilk sözü futbol oldu Beyin kanaması geçiren İskoç futbol adamı Ferguson, kendine gelir gelmez oğlunun çalıştırdığı takımın son maçında aldığı sonucu sordu. İlgili Haberi Oku