SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Phillip Cocu İzmir’de nostalji yaşadı

Altınordu'nun tesislerindeki "Ayaktakiler-Oturanlar Sergisi"ni gezen Fenerbahçe'nin teknik direktörü Phillip Cocu, sergide gördüğü 20 yıl önce Hollanda Milli Takımı formasıyla çekilmiş fotoğrafını inceledi.

Güncellenme: 16:44, 26/07/2018

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Altınordu ile yarın özel maçta karşılaşacak Fenerbahçe’nin teknik direktörü Phillip Cocu, Altınordu’nun sergisinde 20 yıl önce çekilmiş fotoğrafını inceledi.  Altınordu Kulübü’nden yapılan açıklamaya göre Cocu, Torbalı ilçesindeki Metin Oktay Yerleşkesi’nde “Ayaktakiler-Oturanlar Sergisi”ni gezdi. Cocu, dünya ve Türk futbol tarihine geçen takımların fotoğraflarının bulunduğu sergide 1998 yılında Hollanda Milli Takımı formasıyla çekilmiş fotoğrafına rastladı.

O tarihte Van der Sar, Seedorf, Stam, Frank de Boer ve Ronald de Boer gibi yıldızlarla birlikte oynayan Cocu, 20 yıllık fotoğrafı inceledi.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe`de sakatlık şoku! İsmail Köybaşı... Fenerbahçe`de sakatlık şoku! İsmail Köybaşı...

Hollandalı teknik adam Cocu, Altınordu Başkan Vekili Barış Orhunbilge, İcra Kurulu Üyesi Ali Ergöçmez ve A Takım Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu’ndan kulübün organizasyon yapısı, tesisler ve planlamalar ile ilgili de bilgi aldı. Altınordu’nun örnek bir yapıya sahip olduğunu belirten Cocu, “Altı yaşından A takıma kadar devam eden bir felsefenin varlığı gerçekten çok önemli. Gerçek anlamda başarı, bu felsefeye bağlı kalmakla gelir” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Comolli, Londra`da! Chelsea ile masada... Comolli, Londra`da! Chelsea ile masada...

Öte yandan, Altınordu’dan Fenerbahçe’ye transfer olan Barış Alıcı ve Berke Özer, Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan’a verilmek üzere imzalı formalarını başkan vekili Barış Orhunbilge’ye teslim etti.

Yayınlanma Tarihi:15:35,