SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gomis’ten Fenerbahçe’nin yeni transferi Andre Ayew’e mesaj: Yanlış yere gitme…

Galatasaray'ın Fransız yıldızı Bafetimbi Gomis, bir dönem Swansea City'de birlikte oynadıkları Fenerbahçe'nin yeni transferi Andre Ayew'e göndermede bulundu. Ganalı oyuncu da Gomis'e ''Doğru adrese gitmenin keyfini çıkaracağım'' şeklinde cevap verdi.

Güncellenme: 19:51, 26/07/2018
Gomis’ten Fenerbahçe’nin yeni transferi Andre Ayew’e mesaj: Yanlış yere gitme…

Galatasaray’ın yıldız oyuncusu Bafetimbi Gomis, Fenerbahçe’ye transfer olan eski takım arkadaşı Andre Ayew’e mesaj gönderdi. İngiltere Premier Lig’de Swansea City için birlikte ter döken Gomis ve Ayew Süper Lig’de iki ezeli rakibin formalarıyla karşı karşıya gelecek. Andre Ayew’in Fenerbahçe’ye transferinin açıklamasının ardından Gomis’den eski takım arkadaşına gönderme gecikmedi.

İLGİLİ HABER Comolli, Londra`da! Chelsea ile masada... Comolli, Londra`da! Chelsea ile masada...

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Gomis, “Dünyanın en güzel ülkelerinden birine hoş geldin. Yanlış yere gitme… Florya’da buluşalım. Trafikle daha az uğraşırsın” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Galatasaray`da Gomis bilmecesi! Galatasaray`da Gomis bilmecesi!

Kısa sürede yüzlerce etkileşim alan bu paylaşım sosyal medyada günün en çok konuşulan paylaşımları arasına girdi.

AYEW’DEN JET YANIT

Gomis’in tweet’inin ardından Fenerbahçe’nin yeni transferi Ayew’in yanıtı da gecikmedi: “Teşekkürler kardeşim. Hakkında çok iyi şeyler söylediğin güzel İstanbul şehrini görmek için trafiğin avantajlarından faydalanacağım ve doğru adrese gitmenin keyfini çıkaracağım.”

Bu cevabın ardından bir süre Fenerbahçe de resmi Twitter hesabından konuşmaya dahil oldu. Sarı-lacivertliler paylaşımında “Seni ‘doğru adreste’ bekliyoruz. Heyecanlıyız” ifadelerini kullandı.

Gomis de daha sonra eski takım arkadaşı Ayew’e şu şekilde cevap verdi. Yani rakip olacağız… Bol şanslar! Süper Lig senin seviyendeki futbolcularla çok daha güçlü olacak hiç kuşkum yok. Sahada yakın zaman sonra görüşmek üzere.

Yayınlanma Tarihi:15:52,