SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Emre Akbaba transferi için Başkan’dan flaş açıklamalar

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, milli futbolcu Emre Akbaba'nın transferi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Çavuşuğlu, Emre için Başakşehir ile daha önce anlaşmaya vardıklarını ancak transferin olmadığnı söyledi.

Güncellenme: 16:35, 26/07/2018
Emre Akbaba transferi için Başkan’dan flaş açıklamalar

İşte Hasan Çavuşoğlu’nun yaptığı açıklamalar…

“İstanbul’daki 5 kulüp de Emre Akbaba için teklif yaptı. Galatasaray kulübünden birkaç gündür biriyle görüştüğüm yönünde çıkan haberler ise yalan. Galatasaray’ın oyuncu takası içeren bir teklifi de olmadı.”

‘ŞU AN EMRE İLE GÖRÜŞÜYORLAR’

“Galatasaray’ın bonservis ücreti önerdiği bir teklif vardı ama komik bir teklifti. Başakşehir’le Emre için geçen sezon anlaşmaya vardık ama Emre, Başakşehir’le anlaşamadı. Daha sonra teklifte bulundular. Şu an sanırım Emre ile görüşüyorlar.”

“Başakşehir’le 5 milyon Euro karşılığında anlaşmaya varmıştık. Bize, Emre için gelen teklifler çok komik rakamlar. Yeni bir resmi teklif gelmedi ama bazı telefon görüşmeleri oldu. Bizim belirlediğimiz rakam, kulüplerin ödeyemeyeceği bir miktar değil.”

‘MENAJERİ AVRUPA’DAN TEKLİFLER OLDUĞUNU SÖYLÜYOR’

”Bizi Başakşehir’le anlaşmaya Emre zorladı. Daha sonra kendisi Başakşehir’le anlaşamadı. Menajeri, Avrupa’dan teklifler olduğunu söylüyor. Onun önünü tıkamayız. Bizim için hiç fark etmez. Hayırlısı neyse onu yapmaya çalışıyoruz”

İLGİLİ HABER Mesut Bakkal`dan Emre Akbaba açıklaması! `Her iki taraf için de inşallah hayırlı olur` Mesut Bakkal`dan Emre Akbaba açıklaması! `Her iki taraf için de inşallah hayırlı olur`

Yayınlanma Tarihi:16:29,