SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Unai Emery’den Mesut Özil’e destek!

Unai Emery’den Mesut Özil’e destek!

Arsenal'in menajeri Unai Emery, Almanya Milli Takımı'nı bırakma kararı alan Mesut Özil hakkında konuştu.

Arsenal’in menajeri Unai Emery, Almanya Milli Takımı’nı bırakma kararını alan Mesut Özil’e destek çıktı.

“HARİKA BİR SEZON GEÇİRECEK”

Mesut Özil’in daha iyi hissetmesi için ellerinden geleni yaptıklarını vurgulayan Emery, “Bizimle birlikte antrenman yapması, normallik, her gün daha iyi hissetmesine yardımcı oluyor. Bu normallik, onun için en iyisi. Bizimle harika bir sezona sahip olacağına eminim” şeklinde konuştu.

“İYİ HİSSETMESİNİ İSTİYORUZ”

Unai Emery sözlerini, “Her gün güzel bir şekilde çalışıyor. Arkadaşlarıyla eğitim yapıyor. Bizimle birlikteyken iyi hissetmesini istiyoruz” ifadeleriyle tamamladı.

Yeni sezon hazırlıklarına Singapur’da devam eden Arsenal, Atletico Madrid ve Paris Saint-Germain ile hazırlık maçı yapacak.

24 Temmuz 2018 Sadece Mesut Özil değil... Dünya yıldızlarının ortak sıkıntısı Irkçılığa maruz kalan Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil'in Alman Milli Takımı'nı bırakması, sporda yaşanan ayrımcılık tartışmalarını bir kez daha gündeme getirdi. FIFA ve UEFA başta olmak üzere futbolun çatı kuruluşlarının çabalarına rağmen önüne geçilmeyen ırkçılık, Mesut Özil'in de aralarında yer aldığı çok sayıda yıldız isme kariyerlerinin zirvesinde mağduriyet yaşattı. İlgili Haberi Oku