SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin forma kampanyasına Gaziantep’ten destek

Mali açıdan sıkıntılı bir süreç geçiren Fenerbahçe'nin başlattığı forma kampanyasına Gaziantep'ten destek geldi. Gaziantep Fenerbahçe Taraftarlar Derneği'nin organizasyonuyla Gaziantep'te bir alışveriş merkezindeki Fenerium'u ziyaret eden taraftarlar bir ve birden fazla forma satın alarak kampanyaya destek oldu.

Güncellenme: 17:44, 25/07/2018
Fenerbahçe’nin forma kampanyasına Gaziantep’ten destek

Fenerbahçe’nin tüm Türkiye’de başlattığı forma kampanyasına Gaziantep Fenerbahçe Taraftarlar Derneği’nden de destek geldi. Gaziantep’te bulunan Sanko Park Alışveriş Merkezi içerisindeki Fenerium mağazasına toplu halde ve bireysel olarak gelen sarı-lacivertli taraftarlar Kulüp Başkanı Ali Koç’un çağrısına uyarak bir ve birden fazla forma satın aldılar.

Amaçlarının ekonomik anlamda sıkıntılı günler yaşayan Türkiye spor kamuoyuna bir mesaj vermek ve taraftarı oldukları Fenerbahçe’ye en azından forma satın alarak destek vermek olduğunu belirten Sarı-Lacivertli taraftarlar, “Kulübümüzün mevcut ekonomik durumunu dikkate alarak, Başkanımızın çağrısıyla Fenerbahçe Gaziantep Şubesi olarak Gaziantep Fenerium’a akın ettik ve yeni sezon formalarımızı satın aldık. Bu yöndeki faaliyetlerimiz devam edecektir. Tüm Fenerbahçelileri bu kampanyaya katılmaya ve desteğe davet ediyoruz” dediler. İLGİLİ HABER Fenerbahçe İzmir`e normal terminalden gitti Fenerbahçe İzmir`e normal terminalden gitti