SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ali Koç’tan güldüren çıkış: Ben başkan değil miyim?

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, FB TV'de yayınlanan "Camiaya Sesleniş" programında, sunucu Can Gebetaş'ın "Reklama gitmemiz gerek." sözlerine, "Bu konu önemli reklam kaçmıyor bekler biraz, ben başkan değil miyim?" yanıtını vererek izleyenleri güldürdü.

10:19 -

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, FB TV’de Camiaya Sesleniş programında konuştu. Fenerbahçe’nin mali durumuyla alakalı açıklamalarda bulunan Ali Koç, sarı-lacivertli takımın toplam borcunun 621 milyon euro olduğunu duyurdu.

ALİ KOÇ EKRAN BAŞINDAKİLERİ KAHKAHAYA BOĞDU

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, stadyum turuyla alakalı konuya değineceği sırada, sunucu Can Gebetaş’ın “Reklama gitmemiz gerek.” sözleriyle bir an duraksadı. Koç bu sözlere, “Bu konu önemli reklam kaçmıyor bekler biraz, ben başkan değil miyim?” yanıtı verdi ve ekran başındakileri kahkahaya boğdu.

CAN GEBETAŞ: BAŞKANIMIZIN İZNİYLE REKLAMA GİDİYORUZ

Ali Koç’un yanıtına gülümseyerek karşılık veren sunucu Can Gebetaş, konunun kapanmasının ardından, “Başkanımızın izniyle reklama gidiyoruz.” dedi.

İLGİLİ HABER Ali Şen Korkusuz`a konuştu! `Aziz Yıldrım`ın bu borçları karşılaması lazım` Ali Şen Korkusuz`a konuştu! `Aziz Yıldrım`ın bu borçları karşılaması lazım`

Son güncelleme: 14:37 25.07.2018