SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ali Koç’tan güldüren çıkış: Ben başkan değil miyim?

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, FB TV'de yayınlanan "Camiaya Sesleniş" programında, sunucu Can Gebetaş'ın "Reklama gitmemiz gerek." sözlerine, "Bu konu önemli reklam kaçmıyor bekler biraz, ben başkan değil miyim?" yanıtını vererek izleyenleri güldürdü.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, FB TV’de Camiaya Sesleniş programında konuştu. Fenerbahçe’nin mali durumuyla alakalı açıklamalarda bulunan Ali Koç, sarı-lacivertli takımın toplam borcunun 621 milyon euro olduğunu duyurdu.

ALİ KOÇ EKRAN BAŞINDAKİLERİ KAHKAHAYA BOĞDU

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, stadyum turuyla alakalı konuya değineceği sırada, sunucu Can Gebetaş’ın “Reklama gitmemiz gerek.” sözleriyle bir an duraksadı. Koç bu sözlere, “Bu konu önemli reklam kaçmıyor bekler biraz, ben başkan değil miyim?” yanıtı verdi ve ekran başındakileri kahkahaya boğdu.

CAN GEBETAŞ: BAŞKANIMIZIN İZNİYLE REKLAMA GİDİYORUZ

Ali Koç’un yanıtına gülümseyerek karşılık veren sunucu Can Gebetaş, konunun kapanmasının ardından, “Başkanımızın izniyle reklama gidiyoruz.” dedi.

25 Temmuz 2018 Ali Şen Korkusuz`a konuştu! `Aziz Yıldrım`ın bu borçları karşılaması lazım` Ben hayatımın hiçbir anında karamsarlık nedir tanımadım” diyen Mustafa Kemal Atatürk gibi karamsarlığı hayatından çıkarmış bir isim Ali Şen. Taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanmış, enerjisi ve güler yüzüyle hafızalara kazınan Şen'e Korkusuz gazetesi konuk oldu. Korkusuz sordu, efsane başkan anlattı. İlgili Haberi Oku