SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İngiliz kulübünün sitesinden yapılan açıklamada, İspanyol kalecinin 3 yıllık sözleşmeye imza attığı belirtildi.

Öte yandan Fulham, Fabri'ye ödenecek bonservis bedeli hakkında bilgi vermedi. Siyah-beyazlıların 2 sezon önce  Deportivo La Coruna'dan bedelsiz olarak kadrosuna kattığı Fabri, Beşiktaş'ta 87 maça çıktı. 30 yaşındaki file bekçisinin siyah-beyazlılar ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunuyordu.

BEŞİKTAŞ’TAN KAP’A FABRI AÇIKLAMASI

Beşiktaş da Fabri’nin ayrılığını Kamuoyunu Aydınlatma Platformu’na bildirdi. Beşiktaş’tan KAP’a yapılan açıklamada;”Profesyonel futbolcu Fabricio Agosto Ramirez’in transferi konusunda Fulham Football Club Limited ile anlaşmaya varılmıştır. Fulham Football Club Limited tarafından şirketimize net 6.000.000 Euro sözleşme fesih bedeli ödenecektir” denildi.

İşte Fabri’nin ilk sözleri: 
“Fulham gibi tarihi bir kulübe geldiğim için mutluyum. Londra’daki en eski kulüp. Premier Lig’de oynama fırsatı yakaladığım için mutluyum. Benim açımdan herşey pozitif. Bu fırsatı iyi değerlendirmek istiyorum.”
Beşiktaş’tan teşekkür:
“Kişiliğiyle, yeteğeniyle, profesyonelliği ile tüm futbolseverlerin kalplerini kazanan Fabri, Beşiktaşımızda iz bırakan bir futbolcu oldu. Bu camia, bu kutsal forma için gözyaşı dökmüş evlatlarını asla unutmadı, unutmayacak. Fabri’ye yeni kariyerinde başarılar dileriz”

Yayınlanma Tarihi:17:12,