SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Trabzonspor’un genç yıldızı Abdülkadir Ömür’den Benfica açıklaması

Trabzonspor’un genç yıldızı Abdülkadir Ömür’den Benfica açıklaması

Trabzonspor'un genç yıldızı Abdülkadir Ömür, hakkında çıkan Benfica'ya transfer olmak istediği ile ilgili iddiaları yalanladı. Abdülkadir, tek isteğinin Trabzonspor'un başarısı için mücadele etmek olduğunu söyledi.

Trabzonspor’un genç oyuncusu Abdülkadir Ömür, tek düşüncesinin uzun yıllar Trabzonspor’un başarısı için mücadele etmek olduğunu söyledi. Bordo-mavili kulübün internet sitesinden Abdülkadir Ömür’ün, bazı yabancı basın yayın organlarında kendi ağzından “Benfica’ya gitmek istiyorum” şeklinde yayınlanan haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Ömür ise, “Böyle bir açıklamam kesinlikle olmamıştır. Tek düşüncem uzun yıllar Trabzonspor’uma hizmet etmektir. Bu benim için en büyük onurdur” dedi. 22 Temmuz 2018 Trabzonspor`da Fabian Castillo gidiyor! İşte KAP açıklaması Trabzonspor Castillo'yu KAP'a bildirdi! Trabzonspor, Fabian Castillo'nun Meksika'nın Tijuana Kulübüne transferi konusunda görüşmelere başlandığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi. İlgili Haberi Oku