SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş transfer haberleri: Fabri gitti, Ospina geliyor! BJK transfer gündemi…

Gelecek sezon yeniden şampiyonlukta iddialı konuma gelmek isteyen Beşiktaş, Fabri'nin Fulham'a transferinin ardından kaleci transferine öncelik veriyor. Ospina transferi için çabalayan Beşiktaş futbolcuyu ikna için çalışmalara başladı. İşte, Beşiktaş transfer listesinde yer alan isimler ve günlük transfer haberleri...

Güncellenme: 16:45, 23/07/2018
Beşiktaş transfer haberleri: Fabri gitti, Ospina geliyor! BJK transfer gündemi…

Fabri’nin Premier Lig’in yeni takımı Fulham’a transferinin ardından kaleci arayışlarına başlayan Beşiktaş’ta David Ospina’ya çevrildi. Trabzonspor ile sorunlar yaşayan Sosa, yeniden Beşiktaş’a dönmek isterken, Trabzonspor transfere sıcak bakıyor. İşte, 23 Temmuz son dakika Beşiktaş transfer haberleri…

ARSENAL’İN KALECİSİ OSPİNA BEŞİKTAŞ’A YAKIN

Kolombiyalı gazeteci Esteban Jaramillo O, David Ospina’nın Beşiktaş’a imza atmak üzere olduğunu iddia etti. Sevilla ve Napoli’nin de Kolombiyalı kaleciyle ilgilendiğini belirten Jaramillo, “Şu anki durum itibariyle Ospina’nın yolu Beşiktaş’a çıkıyor” yazdı. Kolombiyalı gazeteci, Ospina’nın Oscar Cordoba ve Pedro Franco’nun yolunu izleyerek Beşiktaş’a imza atacağını öne sürdü. Fenerbahçe’nin de geçen yıldan bu yana yakından ilgilendiği Arsenal kalecisi, Dünya Kupası’nda Kolombiya formasıyla 4 maç oynamıştı.

Arsenal’de yıllardır yedek kalmaktan sıkılan Kolombiyalı eldivenin, Leno’nun gelişiyle İngiliz ekibinde üçüncü kaleci durumuna düşmesinin ardından yönetimle konuşup içerideki parası karşılığında bonservisini alması bekleniyor.

SOSA YENİDEN BEŞİKTAŞ GÜNDEMİNDE

Fanatik’in haberine göre Trabzonspor’da yönetimin indirim talebini geri çeviren Arjantinli futbolcu Jose Sosa için Beşiktaş defteri yeniden açıldı. Taraflar, yıldız oyuncunun 5 milyon Euro’luk ücretini ortak ödeme formülü üzerinde görüşüyor.