SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Milan Rapaic’in oğlu Fenerbahçe’den ayrıldı

Milan Rapaic’in oğlu Fenerbahçe’den ayrıldı

Fenerbahçe'nin efsane isimlerinden Milan Rapaic'in oğlu Boris Rapaic, sarı-lacivertli kulüpten ayrıldı. Fenerbahçe'nin altyapısında yer alan Boris Rapaic'in babası Milan Rapaic, yönetimle yaptığı görüşmede oğlunun alacağı ücret konusunda anlaşma sağlayamadı.

Altyapıda forma giyen Boris Rapaic ile yollar ayrıldı. Boris Rapaic'in babası, sarı-lacivertli eski futbolcu Milan Rapaic, Sportif Direktör Damien Comolli ile yaptığı görüşmelerde anlaşma sağlayamadı. Milan Rapaic'in oğlu için yıllık 180 bin Euro istediği, Comolli'nin bu rakamı kabul etmediği öğrenildi. Kiralama önerisi de geri çevrilince genç oyuncunun Fenerbahçe macerası sona erdi.

30 Haziran 2018 Unutulmaz isim yıllar sonra açıkladı: `Luka Modric`i Fenerbahçe`ye önermiştim` Fenerbahçe'nin unutulmaz Hırvat yıldızı Milan Rapaic, Bein Sports'a verdiği röportajda Luka Modric'in Dinamo Zagreb'de oynadığı dönemde yıldız ismi Fenerbahçe'ye önderdiğini açıkladı. Rapaic ayrıca Fenerbahçe'nin gündemini ve Hırvatistan Milli Takımı'nı da değerlendirdi. İlgili Haberi Oku

Eski yönetim Boris Rapaic için Hajduk Split'e 250 bin Euro yetiştirme bedeli ödemişti. Anlaşma sağlanamayan genç golcü bedelsiz olarak Fenerbahçe’den ayrıldı.