SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Beşiktaş bir ilki gerçekleştirdi! Kadın CS:GO Takımı kuruldu…

Beşiktaş bir ilki gerçekleştirdi! Kadın CS:GO Takımı kuruldu…

Beşiktaş sosyal medya hesabından Kadın CS:GO kadrosunu resmen duyurdu. Bu açıklama ile Türkiye’de ilk kez bir spor kulubü Kadın CS:GO takımı kurdu.

Beşiktaş JK, dünyanın en iyi kadın CS:GO takımları arasında gösterilen RES Gaming’in kadrosunu bünyesine kattı.

Daha önce Dynasty Gaming organizasyonu ile katıldıkları altı büyük turnuvanın dördünü kazanmayı başaran kuvvetli ekip, rotasını RES Gaming’e çevirmişti. Takım, Kopenhag ve Katoviçe’de düzenlenen iki büyük turnuvada ikinci ve üçüncü olarak RES Gaming çatısı altında da parlamaya devam etti. Siyah-Beyazlılar uzun süredir bir arada oynayan tecrübeli kadronun tamamını transfer ederek CS:GO sahnesine güçlü bir giriş yapmış oldu.

İsveç, Hollanda ve Rusya doğumlu oyunculardan kurulu Beşiktaş Kadın CS:GO Takımı, antrenmanlarına hız kesmeden devam ediyor.

21 Temmuz 2018 Beşiktaş`ta gözler Vida ve Quaresma`da Tosic'i Çin'e ve Mitrovic'i de Belçika'ya satan Beşiktaş, son olarak kaleci Fabri için Fulham'la anlaşmaya vardı. Siyah-beyazlılar, Vida ve Quaresma için gelen teklifleri de değerlendirmeye aldı. Beşiktaş, kadro takviyesini, bu 2 futbolcunun transferlerinin netleşmesinin ardından yapacak. İlgili Haberi Oku