SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Minik taraftar sordu, Robin van Persie şoke oldu!

Hollanda Eredivisie kulüplerinden Feyenoord'un formasını giyen tecrübeli golcü Robin van Persie, basın toplantısında minik bir taraftarın ilginç sorusu üzerine şaşkınlığa uğradı. Van Persie'ye "Annemle evlenir misin" diye soran minik taraftara Fenerbahçe'nin eski golcüsünün cevabı "Ben zaten evliyim" oldu.

Güncellenme: 13:28, 20/07/2018

Feyenoord’da kulübün düzenlediği bir basın toplantısında Robin van Persie’ye minik bir taraftarın sorduğu soru gündeme damga vurdu. Minik bir taraftar, basın toplantısı sırasında bir dönem Fenerbahçe’de forma giyen tecrübeli golcüye “Annemle evlenir misin” diye sordu. İlginç soru kahkahalara sebep olurken önce şaşıran Van Persie, “O zaman yüzüğümü çıkarmalıyım” şeklinde esprili bir yanıt verdi.

Minik taraftarın yanındaki kişi “Annen belki televizyondan izliyordur. O zaman Van Persie’nin yanıtını duyalım” şeklinde araya girerken tecrübeli yıldız minik taraftara “Ben zaten evliyim” diye cevap verdi. Eğlenceli anlar kameralara da yansıdı. İLGİLİ HABER Van Persie Fenerbahçe taraftarının önüne çıkıyor! Van Persie Fenerbahçe taraftarının önüne çıkıyor!

Yayınlanma Tarihi:13:21,