SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, 24 Temmuz’da camiaya seslenecek

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, 24 Temmuz’da camiaya seslenecek

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sarı-lacivertli kulübün gündemini ve yol haritasını taraftarlarla paylaşmak için FBTV'ye konuk oluyor. Koç, 24 Temmuz'da saat 21.00'de 'Camiaya Sesleniş' adlı programda merak edilen tüm konulara değinecek.

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe’de Başkan Ali Koç, sarı-lacivertlilerin gündemini FBTV’de değerlendirecek. 24 Temmuz’da saat 21.00’de ‘Camiaya Sesleniş’ programına katılacak olan Koç, kamp sürecini, transfer çalışmalarını ve Fenerbahçe’nin genel durumunu değerlendirecek.

Program öncesi hazırlanan tanıtıcı videoda, “Fenerbahçe için planlanan yol haritasından amatör branşlardaki son duruma kadar Fenerbahçeliler’in merak ettiği tüm konular şeffaflık prensibi doğrultusunda bu programda yanıt buluyor” ifadelerine yer verildi.

20 Temmuz 2018 Fenerbahçe`de eğitim `VAR` Spor Toto Süper Lig'de yeni sezonda uygulamaya geçecek Video Yardımcı Hakem Sistemi (VAR) hakkında Fenerbahçe forması giyen futbolcular ve teknik heyete seminer verildi. İlgili Haberi Oku