SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Emre Akbaba transferi şarta bağlı…

Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Emre Akbaba transferi ile ilgili konuştu. Kendilerine henüz resmi teklif yapılmadığının da altını çizen Hasan Çavuşoğlu, üç büyük kulübün de oyuncu satması halinde Emre Akbaba'ya teklif yapmayı düşündüğünü sözlerine ekledi.

Güncellenme: 23:36, 20/07/2018
Emre Akbaba transferi şarta bağlı…

Aytemiz Alanyaspor başkanı Hasan Çavuşoğlu, transfer döneminde adı İstanbul takımlarıyla anılan Emre Akbaba ile ilgili, “Galatasaray ve Beşiktaş yazılıp çiziliyor ancak bu kulüplerden bir teklif yok” dedi. Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Emre Akbaba hakkında çıkan transfer haberleriyle ilgili TRT Spor’da yayınlanan Ajans Saati programına açıklamalarda bulundu.

İLGİLİ HABER Beşiktaş`ın kalecisi Fabri`den ayrılık açıklaması Beşiktaş`ın kalecisi Fabri`den ayrılık açıklaması

Emre Akbaba hakkında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade eden Çavuşoğlu, şunları söyledi:

“Emre Akbaba ile ilgili basında sürekli gerçeği yansıtmayan haberler sürekli yazılıp çiziliyor. Galatasaray’a gidiyor diye bunların hiç biri gerçeği yansıtmıyor. Bu kulüplerden gelen bir teklif yok. Galatasaray Başkanı ile de görüşüyoruz. Kendisi de bizde neredeyse gerçeği yansıtmayan haberlere inanacağız diyor. Emre Akbaba ile ilgili hiçbir görüşmemiz olmadı. 3 büyük kulüp Emre Akbaba ile ilgileniyor ancak kimse gelip Alanyaspor kulübüyle konuşmadı. Ben bugün Emre Akbaba ile beraberdim. Hem kulüp hem de oyuncu menfaatleri doğrultusunda satabiliriz. Emre Akbaba büyük bir kulübe gitmek isterse önünü açacağız.  3 büyük kulüp de ‘Oyuncu satarsak Emre’yi düşünüyoruz’ diye söyledi. Tolga olayı çıkıyor, o çıkıyor, bu çıkıyor. Bunların hiçbiri gerçeği yansıtmıyor. Teklif gelirse anlaşırsak yolunu açacağız. Avrupa’dan bir teklif gelirse yolunu açacağımızı söylüyorum.”

Yayınlanma Tarihi:23:29,