SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İngiltere’nin Ankara Büyükelçisi Chilcott’tan Ali Koç’a ziyaret

İngiltere'nin Ankara Büyükelçisi Dominick Chilcott, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'u ziyaret etti.

Güncellenme: 20:51, 19/07/2018
İngiltere’nin Ankara Büyükelçisi Chilcott’tan Ali Koç’a ziyaret

Fenerbahçe’den yapılan açıklamada, İngiltere’nin Ankara Büyükelçisi Dominick Chilcott’un, 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü’nde Fenerbahçe taraftarı olduğunu duyurduğu belirtildi. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’u makamında ziyaret eden Chilcott’a üstünde isminin yazılı olduğu iki adet Fenerbahçe forması hediye edildiği kaydedildi.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe yeni sloganı duyurdu Fenerbahçe yeni sloganı duyurdu

Ziyareti FB TV’ye değerlendiren İngiltere’nin Ankara Büyükelçisi Dominick Chilcott, “Bugün Fenerbahçeliler açısından çok önemli bir gün ve bu anlamda çok şanslıyım. Buradan tüm Türkiye’ye bir açıklama yapmak istiyorum: Ben artık Fenerbahçe'yi tutuyorum. Maçları izlemeyi dört gözle bekliyorum. Birleşik Krallık Ankara Büyükelçisi olarak Fenerbahçe taraftarı olduğum için onur ve gurur duyuyorum. Çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe oyuncusu Nikola Kalinic sosyal medyadan isyan etti: İnanmıyorsanız Google`a sorun Fenerbahçe oyuncusu Nikola Kalinic sosyal medyadan isyan etti: İnanmıyorsanız Google`a sorun

Ali Koç ise büyükelçiyi maçlara davet ederek, “İnşallah Fenerbahçe'yi güzel günlerde beraber seyredeceğiz. Milyonlarca Fenerbahçe taraftarına bir Fenerbahçeli daha eklendi ve bu da çok güzel bir günde oldu. Sayın Büyükelçiye geldiği günden bu yana hangi takımı tuttuğu soruluyordu, o da açıklayacağını ifade etmişti. O gün böyle özel bir güne nasip oldu. Gurur duyuyoruz ve çok mutluyuz. İnşallah önümüzdeki sezon birlikte güzel maçlar seyredeceğiz” değerlendirmesinde bulundu.