SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Zico, Japonya’ya döndü

Zico, Japonya’ya döndü

Bir dönem Fenerbahçe'nin teknik direktörlüğünü de yapan efsane futbolcu Zico, Japon ekibi Kashima Antlers'e sportif direktör oldu

Bir dönem Fenerbahçe’nin teknik direktörlüğünü de yapan Brezilyalı efsane futbolcu Zico, Japon ekibi Kashima Antlers’in sportif direktörü oldu.

Zico’nun sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “16 yılın ardından Kashima Antlers’e sportif direktör olarak dönüyorum. Ağustos’ta orada çalışmaya başlayacağım.” ifadelerini kullandı.

Dünya futbolunun en büyük oyuncularından biri olarak gösterilen Brezilyalı Zico, 2006-2008 yıllarında Fenerbahçe’de teknik direktörlük yaptığı dönemde 100. yıl şampiyonluğu ve UEFA Şampiyonlar Ligi çeyrek finali başarısı göstermişti.

65 yaşındaki Zico, Kashima Antlers takımında daha önce futbol oynamış ve teknik direktörlük görevinde de bulunmuştu.

18 Temmuz 2018 Aykut Kocaman Dünya Kupası`nı Sözcü`ye değerlendirdi Dünya Kupası bitti, tartışması sürüyor. ‘Aykut Kocaman futbolu oynandı' yorumları sosyal medyada sıkça konuşuluyor. Fenerbahçe'de de çok tartışılan bu meseleyi Aykut Hoca'ya sorduk. Tatilini geçirdiği Bodrum'da SÖZCÜ Spor Müdürü Bahadır Çokişleri ağırlayan Kocaman, hem kupayı değerlendirdi hem de Türkiye'deki futbol anlayışına çarpıcı yorumlar getirdi. İlgili Haberi Oku