SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Vida yürekleri ağza getirdi! Az daha düşüyordu…

Hırvatistan'ın kutlamaları sırasında ayağı kayan Vida az kalsın takım otobüsünden düşüyordu. Kaleci Subasic reflekslerini devreye soktu ve Vida'yı düşmekten kurtardı.

Güncellenme: 14:10, 18/07/2018

Dünya Kupası’nı ikinci olarak tamamlayan Hırvatistan’ın ülkedeki kutlamaları sırasında yürekleri ağızlara getiren bir görüntü ortaya çıktı. Olayın başrolünde ise Beşiktaşlı Domagoj Vida vardı… Kutlamalar sırasında futbolcuların bulunduğu otobüsün ön tarafında ayakta bulunan Vida, taraftarları coşturuyordu. Ancak ne olduysa bundan sonra oldu.

Otobüsün aniden hareket etmesiyle birlikte dengesini kaybeden Vida’nın ayakları yerden kesildi. Otobüsten aşağıya doğru düşme tehlikesi yaşayan Vida’nın belki de hayatını kurtaran isim kaleci Subasic oldu.

İLGİLİ HABER West Ham`dan Vida`ya servet West Ham`dan Vida`ya servet Turnuvadaki performansı ile takımını finale çıkaran Subasic, Vida’yı belinden ve tişörtünden tutarak düşmesine engel oldu. Vida eğer düşmüş olsaydı hareket halindeki otobüsün önüne düşecekti. Bu ihtimal bile yürekleri ağızlara getirmeye yetti.

Subasic daha sonra Vida’yı yanına doğru çekti ve bir kez daha ayağa kalkan takım arkadaşını tişörtünden sıkı sıkı tutmayı da ihmal etmedi. Beşiktaş’ın başarılı stoperi Vida ise kendisini düşmekten kurtaran takım arkadaşı Subasic’e sarılarak teşekkür etti.

Yayınlanma Tarihi:13:38,